Meist

Olles graanulkatlaid välja töötanud juba üle 20 aasta, oleme kogunud tähelepanuväärse kogemustepagasi ja välja töötanud unikaalsed, just nimelt graanulitega kütmiseks sobivad tehnoloogiad. Iga meie toode on teaduse, intensiivsete uuringute, kogemuse ja töö tulemus ning iga detaili on aastate jooksul täiustatud ja arendatud. Selle tulemusena on meil võimalik pakkuda kõrgeima kvaliteediga ja moodsaima tehnoloogiaga varustatud katlaid. Nendes on ühendatud kõrge turvalisuse tase, märkimisväärne kulusääst ja ületamatult mugav, täisautomaatne kütteüsteemi töö.

Ühendades omavahel kõrged tootmisstandardid ja innovatiivse lähenemise tootearenduses kütte- ja energeetikavaldkondade süvamõistmisega, suudame pakkuda oma klientidele täisteenust. Alates kütteprojekti planeerimisest ja katla valikust ning lõpetades sobiva kütteaine leidmisega – me hoolitseme selle eest, et kõik Teie küsimused leiaksid vastused.


Meie klienditeenindusspetsialistid räägivad Teile hea meelega sellest, kuidas meie tooted võivad muuta paremaks Teie igapäeva.

0

 .