Mis eristab meid teistest graanulkatelde tootjatest:

  1. Meie tooted on toodetud Lätis ja oleme üks esimesi graanulkatelde tootjaid Euroopas. Ettevõttest lähemalt.
  2. Meie katelde korpustel on 7-aastane garantii, kuid Lätis  töötavad vanemad mudelid juba 20 aastat. Teenindusest ja garantiist lähemalt.
  3. Katlad on välja töötatud ja toodetud just nimelt graanulite kasutamise jaoks ja mitte selle jaoks vaid kohandatud. Lähemalt sellest, miks meie katlad on erilised.
  4. Kogu tootedokumentatsioon, juhendid ja programmid on saadaval lätikeelsetena.
  5. TUV instituudis Saksamaal, katelde EN 303-5 efektiivsuse ja heitmetesti käigus hinnati meie katlaid viiendale, kõrgeimale klassile vastavaiks. Meie katelde efektiivsusest lähemalt.
  6. Pakume laia tootevalikut ja leiame alati Teie jaoks sobivaima lahenduse ning võime isegi juba tootmisprotsessi käigus kohandada toodet eriliselt just Teie vajadustele vastavaks.
  7. Nüanssideni väljatöötatud soojusvaheti konstruktsioon tagab soojuse edastamise küttesüsteemi kõige efektiivsemal viisil. Meie katelde efektiivsusest lähemalt.
  8. Moodsaim juhtautomaatika võimaldab katla töö kohandada maksimaalse mugavuse saavutamiseks, katelt saab juhtida ka interneti või mobiiliäpi kaudu. Meie katelde automaatikast lähemalt.
  9. Arendame oma tooteid ja investeerime tehnoloogiliste lahenduste täiustamisse pidevalt koostöös RTU (Riia Tehnikaülikool) ja muude institutsioonidega. Meie koostööpartneritest lähemalt.
  10. Meil on olemas professionaalne teenindus, kes teostab kõik katla hooldustööd ja tarnib vahetamist vajavad detailid. Teenindusest ja garantiist lähemalt.

Suurema säästu saavutamiseks – kvaliteetsed graanulid

Meie katlad on välja töötatud  selliselt, et need töötavad igasuguste graanulitega. Samas aga toodab kõrgema kvaliteediga kütteaine alati ka rohkem soojust ning ka puhastustöid võib siis teha tunduvalt harvemini. Graanulite kvaliteeti on võimalik objektiivselt hinnata paljude kriteeriumide alusel, mille kohta oleme Teie jaoks koostanud kokkuvõtte.

Graanulite kvaliteedinäitajad

Igas olukorras oma lahendus

Kõigil kütteliikidel on omad eelised ja puudused. Oleme võrrelnud erinevaid soojaallikaid ja kirjeldanud olulisimaid asju, mida tuleb katelt valides arvesse võtta. Meie õppematerjali kasutades omandate õige kütte valiku aluspõhimõtted kiirelt.

Kuidas katelt valida

Abi ettenägematutel juhtudel

Kõigil võib ette tulla eriolukordi, kuid oluline on see, et need oleksid lihtsasti lahendatavad. Pärast katla paigaldamist annab sertifitseeritud spetsialist täiemahulise väljaõppe seadme kasutamiseks. Pakume täisväärtuslikku tehnilist tuge kõigis tehnilistes küsimustes ning ka kvaliteetset garantiiteenindust ettenägematutel juhtudel.

Tehniline tugi

Õige paigaldamine on pika tööea aluseks

Selleks, et katel kauaaegselt töötaks, on tähtis see vastavalt paigaldada ja süsteemi lülitada. Paigaldamine on soovitatav jätta sertifitseeritud ja kogenud spetsialistide hooleks. Samas pakume Teile kokkuvõtet olulisematest tingimustest, millest peab katla paigaldamise ajal kinni pidama.

Katla paigaldamine

0

 .